Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świnka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świnka. Pokaż wszystkie posty

środa, 14 grudnia 2011

Kolejka książek


To tylko część z kolejki książek, które czekają sobie na regale. Prawdę mówiąc, w tym roku przeczytałam blisko 80 książek i zagrałam w wiele gier (patrz tutaj). Oby przyszły rok był tym, w którym w końcu zacznę być prawdziwie kreatywna. Bo na razie żyję mniej niż Sylwester Bonnard.